O nás

Úvod InfoO nás

Společnost REKOO se specializuje na péči, údržbu, ošetřování, výživu a v neposlední řadě také na změnu vzhledu Vašich oblíbených bot, bund, sedaček, či jiné kožené i nekožené galanterie. To znamená, že pro Vás distribuujeme produkty, které můžete používat kůži i na syntetickou kůži, koženku, plátno a mnoho dalších materiálů.
Dlouho jsme hledali výrobce či distributora na přípravky pro snadnou renovaci nebo údržbu materiálů denní spotřeby, zaměřených především na kůži, syntetickou kůži a příbuzné materiály. V převážné míře se nám dařilo získat jen částečné a úzce specializované produktukty, které komplikovaly distribuci a dostupnost. Po letech zkoušek a hledání jsme našli výrobce s kompletním zaměřením našeho produktového portfolia. A to přímo přes 80 letou historií výroby, bohatými zkušenostmi výroby přípravků na kůži a syntetické materiály. A jsme přesvědčeni že i špičkovou evropskou kvalitou!
Přinášíme Vám kvalitu produktů evropského původu, španělské rodinné společnosti TRG the One založené v roce 1941. Společnost TRG the One se může pyšnit s více než 80 letou tradicí ve výrobě produktů určených k ošetřování, péči, barvení a údržbě přírodní a také syntetické kůže.

I v dnešní, jako každé jiné době, je nezbytné myslet na životní prostředí. Naší snahou je podpora udržitelnosti a podpora možnosti opakovaného použití již vyrobených předmětů, obuvi, oblečení.

Věříme, že si z našich produktů vyberete ten nejvhodnější pro vás a budete si tak moci užívat spokojenosti s vašimi oblíbenými věcmi.
K tomu nabízíme samozřejmě také poradenství a maximální 24 hodinový servis pro expedici zboží a výhodné podmínky pro naše obchodní partnery. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, telefonicky nebo e-mailem.

 

Přejeme Vám mnoho spokojenosti a kreativity s výrobky TRG the One.

 

 

 

 

 

 

 TRG the One produkty

 

 

 

Copyright 2022 - 2024 © rekoo.cz